Список переможців міського конкурсу «Мій домашній улюбленець»

Список переможців міського конкурсу «Мій домашній улюбленець» та дітей, які нагороджені заохочувальними призами.
ВЦСДТ «Веселка»
1
Майстренко Поліна
вихованка студії «Веселка» ГО «ВЦСДТ «Веселка АРТ»
2
Мосійчук Олександра
вихованка студії «Веселка» ГО «ВЦСДТ «Веселка АРТ»
3
Самодрига Марина
вихованка студії «Веселка» ГО «ВЦСДТ «Веселка АРТ»

4
Терещенко Вікторія
вихованка студії «Веселка» ГО «ВЦСДТ «Веселка АРТ»
5
Ілюшина Ірина
вихованка студії «Веселка» ГО «ВЦСДТ «Веселка АРТ»
КПНЗ «ЦХЕТУМ» ДМР:
6
Добрянська Віринея
учениця 9 класу КЗО «СЗШ № 117» ДМР
7
Вавровська Діана
учениця 7-Б кл. КЗО «НВК № 131» ДМР
8
Пащенко Діана
учениця 5-І кл. КЗО «СШ № 134» ДМР
9
Руденко Христина
учениця 5 кл. КЗО «СЗШ № 26» ДМР
10
Недошита Руслана
учениця 9-Б кл. КЗО «СШ № 115» ДМР
11
Чумак Владислава 
учениця КЗО «СШ № 115» ДМР
12
Обора Вікторія
учениця 10 класу КЗО «СШ № 44» ДМР
13
Рибалка Вікторія
учениця 11 кл. КЗО «СЗШ № 56» ДМР
14
Прудка Дарина
учениця 6 кл. КЗО «СЗШ № 56» ДМР
15
Чорногор Поліна
учениця 3-Б кл. КЗО «СЗШ № 17» ДМР
16
Щеглаков Іван 
учень 2-А кл. КЗО «СЗШ № 17» ДМР
17
Федотов Леонід 
учень 3-А кл. КЗО «НВК № 42» ДМР
18
Грибанська Катерина 
учениця 3-Б кл. КЗО «НВК № 42» ДМР
19
Усачов Дмитро
учень 4-Б кл. КЗО «НВК № 42» ДМР
20
Гордєєва Альона
учениця 4-Б кл. КЗО «НВК № 42» ДМР
21
Батюженко Вірсавія
учениця 9 кл. КЗО «НВК № 42» ДМР
КПНЗ «БДТ» ДМР:
22
Прошина Ельвіра
вихованка гуртка «Живий куток» КПНЗ «БДТ» ДМР
23
Кобилецька Марія
учениця 1 (5)-В кл. КЗО «Гімназія № 3» ДМР
24
Іванченко Аріна
вихованка гуртка «Декоративний розпис» КПНЗ «БДТ» ДМР
25
Семенюк Емма 
учениця 3-А кл. КЗО «СЗШ № 29» ДМР
26
Козинець Юлія 
учениця 7-Б кл. КЗО «СЗШ № 29» ДМР
27
Підпала Елеонора
учениця 5 кл. КЗО «НВК № 41 ШВР» ДМР
КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР:
28
Чех Олександр
учень 10-А кл. КЗО «СЗШ № 81» ДМР
29
Бухтарейт Анна 
учениця 5-А кл. КЗО «НВК № 81» ДМР
30
Макєєва Іванна
учениця 10-Б кл. КЗО «СЗШ № 81» ДМР
31
Вороновська Мирослава
учениця 4-А кл. КЗО «НВК № 33» ДМР
32
Сігалова Софія
учениця 5-Б кл. КЗО «СЗШ № 25» ДМР
33
Леньо Вікторія
вихованка СОМ «Барвінок» КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
34
Ігнатюк Аліса
вихованка СОМ «Барвінок» КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
35
Кравченко Валерій
вихованець гуртка «Юні друзі природи» 
КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
36
Важніча Валерія
вихованка гуртка «Юні друзі природи» 
КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
37
Мартиняк Марія
вихованка гуртка «Юні друзі природи» 
КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
38
Надточий Михайло
вихованець гуртка «Юні друзі природи» 
КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
39
Харламова Ірина
вихованка гуртка «Юні друзі природи» 
КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
40
Кравець Владислава
вихованка гуртка «Юні друзі природи» 
КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
41
Урбан Софія
вихованка гуртка «Юні друзі природи» 
КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
42
Черненко Тимур
вихованка ШОМ «Суцвіття» КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
43
Масло Денис
вихованка ШОМ «Суцвіття» КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
44
Рибалко Марія
вихованка ШОМ «Суцвіття» КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
45
Зліпушенко Оксана
вихованка ШОМ «Суцвіття» КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
46
Зіненко Олена
вихованка ШОМ «Суцвіття» КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
47
Петрова Софія
вихованка ШОМ «Суцвіття» КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР
48
Маркіна Анастасія
учениця 7-Б кл. КЗО «СЗШ № 21» ДМР
49
Поташникова Єлизавета
учениця 7-Б кл. КЗО «СЗШ № 21» ДМР
50
Беділо Тетяна
учениця 3-А кл. КЗО «СЗШ № 21» ДМР
51
Коржов Дем`ян
учень 7-Б кл. КЗО «СЗШ № 21» ДМР
52
Хандога Володимир
учень 3-А кл. КЗО «СЗШ № 21» ДМР
КЗ «МДМЦ» ДМР Центральна філія:
53
Мусієнко Анастасія
вихованка студії бісероплетіння і дизайну «Метелик» КЗ «МДМЦ» ДМР
КПНЗ «Міська станція юних техників»:
54
Бардакова Анастасія
вихованка гуртка «Креатив» КПНЗ «Міська станція юних техніків» ДМР
55
Кохан Вероніка
вихованка гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» КПНЗ «Міська станція юних техніків» ДМР
56
Олійник Марія
вихованка гуртка «Декоративний розпис» КПНЗ «Міська станція юних техніків» ДМР
57
Сінельник Олександра
вихованка гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» КПНЗ «Міська станція юних техніків» ДМР
58
Козубенко Тетяна
вихованка гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» КПНЗ «Міська станція юних техніків» ДМР
59
Калачова Альона
вихованка гуртка «Декоративний розпис» КПНЗ «Міська станція юних техніків» ДМР
КПНЗ «ЦПР № 2» ДМР:
60
Федик Георгій
учень 6-В кл. КЗО «СЗШ № 73» ДМР
61
Баркарь Аркадій
учениця 9-Б кл. КЗО «СЗШ № 73» ДМР
КПНЗ «ЦПР № 3» ДМР:
62
Олійник Софія
вихованка гуртка дизайну КПНЗ «ЦПР № 3» ДМР
63
Щекотихін Єгор
вихованець гуртка «Графічний малюнок» КПНЗ «ЦПР № 3» ДМР
64
Борисенко Ірина
вихованець гуртка «Графічний малюнок» КПНЗ «ЦПР № 3» ДМР
КПНЗ «ПТДЮ» ДМР:
65
Єркіна Катерина
вихованка гуртка «Дивосвіт» КПНЗ «ПТДЮ» ДМР
66
Раменська Євгенія
вихованка гуртка «Дивосвіт» КПНЗ «ПТДЮ» ДМР
КПНЗ «МПДЮ» ДМР:
67
Наталія Жидкова
вихованка зразкової ART-студії «МПДЮ» ДМР
68
Стороженко Артем
вихованець зразкової ART-студії КПНЗ «МПДЮ» ДМР
69
Колос Ксенія
вихованка зразкової ART-студії КПНЗ «МПДЮ» ДМР
КЗ «КПНЗ «ДЮЦ ХТТ» ДМР Центральна філія:
70
Кобища Дар’я
вихованка студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» 
КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР:
71
Дейнега Аліна
вихованка гуртка «Колор-світ» КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР
72
Чайка Дарина
вихованка гуртка «Колор-світ» КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР
73
Рахчевська Яна
вихованка гуртка «Колор-світ» КПНЗ «ЦДТЮТ» ДМР 
74
Бурова Варвара
учениця 7 кл. КЗО «НВК № 70» ДМР
75
Волобуєва Софія
учениця 6-В кл. КЗО «СЗШ № 39» ДМР 
76
Петренко Жанна
учениця 6-Б кл. КЗО «СЗШ № 39» ДМР
77
Андрєєва Оксана 
учениця 8-А кл. КЗО «СЗШ № № 39» ДМР
КПНЗ «Станція юних техніків» ДМР
78
Книш Анастасія
вихованка студії «Папороть» КПНЗ «СЮТ» ДМР 
79
Островська Марина
вихованка гуртка «Дизайн» КПНЗ «СЮТ» ДМР
КПНЗ «БТДЮ» ДМР: 
80
Коренська Таїсія
вихованка студії образотворчого мистецтва «Краплинка» КПНЗ «БТДЮ» ДМР
81
Шипілова Аріна
вихованка студії образотворчого мистецтва «Краплинка» КПНЗ «БТДЮ» ДМР
КЗСЗ «ЦСПД «Довіра» ДМР
82
Мимаход Данило
вихованець КЗСЗ «ЦСПД «Довіра» ДМР
83
Синельникова Олександра
вихованка КЗСЗ «ЦСПД «Довіра» ДМР
КПНЗ «Міська флотилія юних моряків і річковиків» ДМР 
84
Жуган Анна
вихованка гуртка «Комп`ютер і море» КПНЗ «Міська флотилія юних моряків і річковиків» ДМР

Директор КПНЗ «ЦПР № 1» ДМР Л.І. Михайлова
Керівник ДМГО «Асоціація захисту тварин» С.І. Постол


Запись опубликована в рубрике Мероприятия. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *