Про нас

Асоціація Захисту Тварин – це дитяча міська громадська організація міста Дніпра. Вона була створена у 2000 році на базі Центру позашкільної роботи №1 і об’єднує дітей від 6 до 18 років.

          Наша організація – дипломант Всеукраїнської програми «Жива планета XXI століття» в номінації «Найкращі гуманітарні досягнення», лауреат Всеукраїнського конкурсу-огляду «Обличчям до тварин: Не нашкодь! Подбай! Допоможи!» В номінації« Гуманне ставлення до тварин в сім’ях».

          Основні цілі Асоціації – це:

– виховання любові і гуманного ставлення до тварин;

– формування екологічної свідомості у дітей;

– надання допомоги тваринам.

          Асоціація є організатором міських конкурсів дитячих творчих робіт «Мій домашній улюбленець», конкурсу відеороликів про домашніх тварин та їх господарів “Ми з тобою друзі”, свята «Пташина ялинка», екологічних акцій «Захистимо безпритульних тварин», «Не рубай ялинку», «Піклування про зимуючих птахів» та «Тепло дитячих сердець». А також виставок тварин, благодійних ярмарків на допомогу тваринам і волонтерського проекту «Добро в твоєму серці».

          Вихованці Асоціації захисту тварин активно беруть участь у всеукраїнських, обласних, міських конкурсах, виставках і природоохоронних акціях: «Мій рідний край – моя земля», «Годівниця», «День зустрічі птахів», «Краще учнівське об’єднання еколого-натуралістичного напряму».

          Членами Асоціації зібрано понад 5 тис. підписів для прийняття Закону України «Про захист безпритульних тварин і гуманне ставлення до них», 5 тис. підписів на підтримку програми гуманного ставлення до тварин в м. Дніпро.

          За роки свого існування вихованцями Асоціації підібрано і  прилаштовано більше 600 безпритульних тварин.

          У нашій організації багато волонтерів. Асоціація тісно співпрацює з Українським товариством охорони природи, обласним еколого-натуралістичним центром, притулками для тварин, а також з батьками дітей та підлітків.

          Про нашу діяльність ви можете дізнатися на нашому сайті та сторінках у соціальних мережах. Також у нас є ютуб канал, на якому можна подивитися навчальні відео про догляд та утримання домашніх тварин, допомогу притулкам і бездомним тваринам та інші наші заходи.

          Давайте допомагати тваринам разом!

Comments: