Конкурс «Мій домашній улюбленець» 2020

ПОЛОЖЕННЯ

міського дистанційного конкурсу

«Мій домашній улюбленець»

(конкурс на кращий малюнок, краще оповідання, кращу рекомендацію  по догляду за твариною, краще сюжетне кольорове фото)

Загальнi положення

Дистанційний конкурс «Мій домашній улюбленець» проводиться в рамках відзначення Міжнародного дня захисту тварин.

Організаторами заходу виступають: міська дитяча громадська організація «Асоціація захисту тварин» та Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської міської ради.

Мета конкурсу

— формування  екологічної культури, активної життєвої позиції дітей шляхом участі                  у заходах по захисту, охороні та допомозі тваринам;

— виховання у школярів любові та бережливого ставлення до тварин, почуття відповідальності за їх долю.

Учасники конкурсу

До участi у дистанційному конкурсі запрошуються школярі  м. Днiпра за такими вiковими категорiями:

— I категорiя (68 рокiв);

— II категорiя (9 – 12 рокiв);

— III категорiя (1317 рокiв).

Умови конкурсу

Конкурснi роботи учасники виконують за номiнацiями:

кращий малюнок: теми «Домашні тварини», «Дикі тварини», технiка виконання довiльна (І – ІІІ вікові категорії);
кращий малюнок з використанням комп’ютерних технологій: теми «Домашні тварини», «Дикі тварини», використання програм комп’ютерних технологій (ІІ і ІІІ вікові категорії);
краще оповідання: тема «Мій домашній улюбленець» (ІІ і ІІІ вікові категорії);
краща рекомендація по утриманню домашньої тварини, що ґрунтується на власному досвіді (ІІ і ІІІ вікові категорії);
краще сюжетне кольорове фото: теми «Незвичайна ситуація в житті тварин», «Моя турбота про улюблену тварину» (ІІ і ІІІ вікові категорії).

На конкурс подаються  виключно індивідуальні роботи з дотриманням відповідних вимог до номінацій. У назві файлу (конкурсна робота) необхідно розмістити повні відомості: назва роботи, ім’я та прізвище автора, дата народження (число, місяць та рік народження), повна назва навчального закладу (клас або гурток у закладі  позашкільної освіти), контактний телефон. Додатково, для висвітлення переможців конкурсу в інтернет-мережі, надсилається фото учасника з виконаною роботою.

Організатори не несуть відповідальність за технічні проблеми щодо завантаження та відкриття файлів.

Краще оповідання

Роботи оформляються у Word, форматом A – 4. Обсяг оповідання не менше одного друкованого аркуша. Конкурсні роботи виконуються відповідним комп’ютерним шрифтом (Times New Roman, розмір 14, інтервал 1,5). На титульній сторінці необхідно розмістити відомості про конкурсну роботу: назва, ім’я та прізвище автора, дата народження (число, місяць та рік народження), повна назва навчального закладу (клас або гурток у позашкільному закладі), контактний телефон.

Кращий малюнок

Малюнок виконується на аркуші паперу в довільному форматі за темами: «Домашні тварини», «Дикі тварини». Надалі учасник здійснює фото малюнка достатньої крупності, щоб можна було його роздивитися.

Краще сюжетне кольорове фото

Фото роботи виконуються за темами: «Незвичайна ситуація в житті тварин», «Моя турбота про улюблену тварину» та надсилаються у форматі jpeg.

Кращий малюнок з використанням комп’ютерних технологій

Конкурсні роботи виконуються за темами: «Домашні тварини», «Дикі тварини» та надсилаються у форматі jpeg.

Краща рекомендація по утриманню домашньої тварини, що ґрунтується на власному досвіді

Роботи оформляються у Word, форматом A – 4. Обсяг рекомендації не менше одного друкованого аркуша. Конкурсні роботи виконуються відповідним комп’ютерним шрифтом (Times New Roman, розмір 14, інтервал 1,5). На титульній сторінці необхідно розмістити відомості про конкурсну роботу: назва, ім’я та прізвище автора, дата народження (число, місяць та рік народження), повна назва навчального закладу (клас або гурток у позашкільному закладі), контактний телефон.

Конкурсні роботи, що не відповідають вимогам даного положення, не розглядатимуться та не будуть оцінені.

Заохочення переможців конкурсу:

Переможці конкурсу «Мій домашній улюбленець» визначаються                                 за номінаціями та трьома віковими категоріями:

  • у першій віковій категорії (68 років) переможці визначаються в номінації: кращий малюнок;
  • у другій віковій категорії (912 років) переможці визначаються в номінаціях:  краща рекомендація, краще сюжетне кольорове фото, кращий малюнок та малюнок з використанням комп`ютерних технологій, краще оповідання;
  • у третій віковій категорії (1317 років) переможці визначаються в номінаціях: краща рекомендація, краще сюжетне кольорове фото, кращий малюнок та малюнок з використанням комп`ютерних технологій, краще оповідання.

Відповідно до номінації в кожній віковій категорії призові місця визначаються таким чином:

✓ одне перше місце;

✓ одне друге місце;

✓ одне третє місце;

✓ спеціальна номінація «Глядацька симпатія» (визначається за найбільшою кількістю вподобайків на онлайн-виставці конкурсу за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1167618146971237/)

Всі учасники конкурсу нагороджуються дипломами в режимі онлайн.

Порядок проведення конкурсу:

Всю інформацію про конкурс (онлайн-виставка, онлайн-нагородження, голосування за номінацію «Глядацька симпатія») можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/groups/1167618146971237/

Довідки за телефонами: 0967333644, 0954687342 Постол Світлана Іванівна

Комментарии: